Web Dizajn & Development

Vaše webové stránky sú často prvým dojmom vašej spoločnosti a značky. Sme naozaj radi, že môžeme urobiť tento prvý dojem čo najlepší. Vytvárame webové stránky v systéme WordPress, ktoré sú elegantné, responzívne a šité na mieru. Odrážajú vašu značku, vyjadrujú vaše posolstvo a prispievajú k získaniu nových zákazníkov. Navrhovanie webových stránok je našou vášňou. Webové stránky od nás sú jedinečné, atraktívne, funkčné, informatívne a užívateľsky prívetivé. Vieme, čo používatelia hľadajú na webových stránkach. Poskytneme dizajn, ktorý priláka návštevníkov a premení ich na zákazníkov.

Webové stránky a E-shopy od nás sú

0

Responzívne

Tvoríme responzívne weby, ktoré sa adaptujú na všetky obrazovky.

Elegantné

Vytvorené tak, aby odrážali váš brand a zapôsobili na vašich návštevníkov.

Jedinečné

Webové stránky, ktoré vyrábame, sú na mieru, každá jedinečne navrhnutá.
}

Rýchle

Pomalý web znamená menej zákazníkov. Získajte rýchly web od nás.

SEO upravené

Navrhnuté pre vyhľadávače, aby vás užívatelia mohli ľahko nájsť.

Ľahko upraviteľné

Web stránky od nás sa klientom veľmi ľahko editujú a upravujú.

Výkonné

Postavené na systéme WordPress, pre jeho širokú škálu funkcií a doplnkov.

Bezpečné

Aktualizácie a bezpečnostné prvky na udržanie vášho webu v bezpečí.

Prečo považujeme WordPress ako najlepší CMS systém pre web stránky?

 

Walt Disney, Mercedes-Benz, Sony Music, Usain Bolt, CNN, Boeing a TechCrunch používajú platformu WordPress. Keď používate WordPress, budete v dobrej spoločnosti! Aj táto webová stránka, na ktorú sa teraz pozeráte je vytvorená v redakčnom systéme WordPress. WordPress používa 43% zo všetkých známych webových stránok na internete a vlastní podiel 64% na trhu s redakčnými systémami. Toto je dôležitá informácia pre dlhodobé plánovanie. Ktoré aplikácie budú podporované za 3 roky? Ako ľahko nájdete podporu pre váš redakčný systém? Diagram od W3techs.com zobrazuje percentá webových stránok využívajúcich rôzne systémy na správu obsahu.

Náš pracovný proces

E

1. Úvodná konverzácia

Stručný rozhovor prostredníctvom telefónu, sociálnych médií alebo e-mailu je zvyčajne potrebný na zistenie základných informácií o vašom projekte.

E

2. Zhromažďovanie informácií & analýza kľúčových slov

Hovoríme s vami, aby sme pochopili vaše ciele a potreby. Témy diskusie zahŕňajú obsah, kľúčové slová, firemnú identitu a hosting.

E

3. Odhad

Skontrolujeme vaše informácie a získame odhadovaný počet hodín potrebných na dokončenie tohto projektu do 1 až 2 pracovných dní. Následne vám vypracujeme cenovú ponuku.

E

4. Dizajn / Vývoj

Web stránky a E-shopy vyvíjame na našej subdoméne. Dbáme na vizuálnu estetiku, užívateľskú prívetivosť, SEO optimalizáciu, responzivitu, vyladený kód a rýchlosť webu.

E

5. Revízie

Vaše pripomienky a revízie dostávame dovtedy, kým nebudete 100% spokojní s našimi výsledkami. Počet revízií klientom nelimitujeme.

E

6. Testovanie

V tomto bode je web takmer hotový. Všetky funkcie budú testované v rôznych prehliadačoch a prostrediach. Prípadné chyby budú odstránené.
E

7. Spustenie web stránky

Po úspešnom testovaní, revíziách a platbe sa dokonečné webové stránky prenesú z nášej vývojovej subdomény na ostrú doménu a web sa publikuje.

E

8. Po spustení

Ak chcete, aby váš web bol stále ako nový, odporúčame plánovanú údržbu, ktorá obsahuje aktualizácie softvéru, bezpečnostné kontroly a optimalizácie výkonu.

Sme odborníci na digitálne služby v oblasti firemnej identity, web dizajnu, vývoja a online marketingu.