Často kladené otázky

Čo presne predávate?

Predávame grafické, web dizajnové a marketingové riešenia, ktoré posúvajú našich klientov nad ich konkurenciu, zvyšujú im profit a pomáhajú získať a udržať si ich ideálnu základňu zákazníkov.

Koľko stojí web stránka?

Webové stránky sa môžu značne líšiť v závislosti od úrovne dizajnu a funkčnosti, ktorú vaša konkrétna firma potrebuje. Naše ceny začínajú od 490 €. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Ako dlho trvá vytvorenie mojej web stráky?

Odpoveď na túto otázku sa bude líšiť v závislosti od projektu, ale spravidla vytvorenie trvá jeden až tri týždne. Dáme vám odhadovaný časový rozvrh vášho projektu a ak potrebujete rýchlejšie dokončiť svoje stránky, dajte nám vedieť.

Čo sa stane, keď sa mi nepáči web dizajn?

Ak nie ste spokojní s novým dizajnom, zistíme prečo a vykonáme potrebné zmeny bez ďalších nákladov.

Čo je SEO?

Optimalizácia pre vyhľadávače (Search Engine Optimization) má za cieľ posunúť vaše webové stránky vyššie vo výsledkoch vyhľadávania vo vyhľadávacích nástrojoch, ako je Google. Čím vyššie sú vaše webové stránky, tým viac návštevnosti a zákazníkov získate.

Čo je web hosting?

Aby webová stránka bola k dispozícii na internete, 24 hodín denne, 365 dní v roku, musí byť hosťovaná na webovom serveri, ktorý je dostupný a online po celý čas. Jednoducho všetky súbory a dáta sú uložené na hostiteľských serveroch (pamäťových pevných diskoch). Za túto službu sa účtuje ročný poplatok v závislosti od veľkosti a potrieb webových stránok. Náklady sa líšia u každého poskytovateľa hostingu.

Zabezpečíte nám web hosting?

Samozrejme zabezpečíme, aby vaše webové stránky boli hosťované na špičkovej hostingovej platforme za najlepšiu cenu.

Poskytujete školenie?

Áno, všetkým našim klientom poskytujeme bezplatné školenie pri udržiavaní ich webových stránok, pridávaní nového obsahu a všetkých aspektov, ktoré potrebujete alebo chcete poznať. Školenie je prispôsobené vašim webovým stránkam alebo online obchodu.

Čo je firemná identita?

Firemná identita zahŕňa zbierku vizuálnych prvkov, ako sú logá, farby a druh písma používané na identifikáciu vašej spoločnosti, vytvorenie obrazu a jeho propagáciu. Silná firemná identita vyjadruje vašu víziu, účel, hodnoty a zároveň sa zameriava na odlíšenie vášho podnikania od konkurencie.

Môžem použiť svoje vlastné logo?

Áno, samozrejme.

Môžete mi pomôcť s tlačou?

Radi vám pomôžeme s vašimi tlačovými potrebami. Bez ohľadu na to, čo váš projekt vyžaduje, sme tu na to, aby sme vám pomohli.

Existujú nejaké skryté poplatky?

Nie!

Existujú nejaké geografické obmedzenia?

Žiadne! Služby si môžete objednať aj z Mesiaca. Digitálne produkty dodáme kdekoľvek.

Potrebujeme sa osobne stretnúť?

Nieje nevyhnutné, aby sme sa v dnešnej dobe osobne stretli, pretože technológia umožňuje riadenie projektov prostredníctvom telefónu, e-mailu, Skype-u a podobne, no naše dvere sú vždy otvorené.

Nastavíte nám firemný e-mail?

Áno, samozrejme. 

Ako začať?

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás a my vám odpovieme na akúkoľvek otázku. Je to jednoduché.

Sme odborníci na digitálne služby v oblasti firemnej identity, web dizajnu, vývoja a online marketingu.