Firemná Identita

Ponúkame profesionálne služby firemného dizajnu, ktoré rozumejú vášmu biznisu a správne komunikujú hodnoty vašej spoločnosti potencionálnym klientom. Bez profesionálneho firemného dizajnu nemôžete očakávať, že si vás zákazníci budú pamätať. Všetky naše snahy sú zamerané na to, aby vaša firemná identita bola očarujúca a ľahko zapamätateľná. Firemná identita zahŕňa zbierku vizuálnych prvkov, ako sú logá, písmo a farby, ktoré sa používajú na identifikáciu vašej spoločnosti, vytvorenie obrazu a jeho propagáciu. Silná firemná identita vyjadruje vašu víziu, účel, hodnoty a zároveň sa zameriava na odlíšenie vášho podnikania od svojich konkurentov. Pozitívny obraz vám pomôže prilákať a udržať zákazníkov, nadviazať aliancie, získať finančnú podporu alebo dokonca dostať dobré referencie.

Čo obsahuje balík firemnej identity?

01

Dizajn loga

Naše štandardné vyhotovenie obsahuje 2 počiatočné návrhy loga navrhnuté podľa vašej vízie, neobmedzené revízie loga a profesionálne súbory s logom

02

Dizajn sociálnych médií

Dizajn profilových obrázkov a pozadí pre Facebook, X, Instagram a ďalšie vaše sociálne siete. Taktiež dizajn pozadí pre Youtube kanál a Vimeo.

03

Dizajn firemných materiálov

Hlavičkové papiere, vizitky, obálky, katalógy, obaly na disky atď. Dodávame 2 počiatočné koncepty dizajnu firemných materiálov, neobmedzené revízie a profesionálne súbory vhodné aj na tlač.

04

Dizajn manuál

Dizajn manuál je základným kameňom firemnej identity. Obsahuje definície jednotlivých častí firemného dizajnu, ako sú logá, písmo, špecifikácia farebnej schémy. Dizajn manuál obsahuje pravidlá a odporúčania týkajúce sa spôsobu manipulácie s týmito časťami firemnej identity.

Sme odborníci na digitálne služby v oblasti firemnej identity, web dizajnu, vývoja a online marketingu.