Online Marketing

Online marketing, tiež známy ako internet alebo digitálny marketing, zahŕňa používanie internetu na podporu podnikania. Cieľom online marketingu je šíriť informovanosť o vašom podnikaní a jeho produktoch alebo službách prostredníctvom internetu. Väčšina firiem dnes používa aspoň jednu online marketingovú stratégiu na vlastnú propagáciu. Zatiaľ čo online marketing môže znamenať rôzne veci pre rôznych ľudí, je to takmer vždy o komunikácii s potencionálnymi a už existujúcimi zákazníkmi, o vašej spoločnosti, o produktoch a čo môžete vy urobiť pre zákazníkov. Primárnym cieľom každej z týchto praktík je zvyčajne premeniť zákaznícku komunikáciu na predaj, ale to nie je jediný cieľ. Dnešné spoločnosti nechcú len predávať svoje výrobky. Chcú byť na vrchole záujmu v daných produktoch alebo službách.

Čo obsahuje náš balíček pre online marketing?

01

Marketingová stratégia

Naším cieľom je vytvoriť efektívnu marketingovú stratégiu, ktorá podporí rozvoj vašej značky, zvýši povedomie o vašich produktoch alebo službách a prinesie dlhodobý rast. Úspech marketingovej stratégie budeme merať pomocou metrík ako sú zvýšenie povedomia o značke, nárast počtu návštevníkov webu, nárast počtu zákazníkov a zvýšenie obratu.
02

Copywriting

Nikdy nebolo dôležitejšie poskytovať hodnotný a informatívny obsah, ktorý by zaujal zákazníkov, presvedčil ich, aby si kúpili produkt alebo využívali služby. S vašou pomocou sa dozvieme o vašej firme, vašich zákazníkoch, vašich hodnotách, cieľoch a vytvoríme texty, ktoré sú stručné, výstižné, jasné a dokonale prispôsobené vašej značke.
03

Marketing sociálnych médií

Marketing sociálnych médií je použitie platformy sociálnych médií na propagáciu produktu alebo služby. Známe sociálne médiá majú zabudované nástroje na reklamné kampane a analýzu údajov, ktoré umožňujú vašej spoločnosti sledovať a vyhodnocovať štatistiky z reklamných kampaní.

04

PPC online kampaň

Reklamy a kampane typu pay-per-click (PPC) sú hlavným spôsobom reklamy na internete. Kampaň PPC vám umožňuje presne určiť, na koho sa zamerať. Platíte iba za kliknutia na vaše stránky, ak osoba klikne na výsledok, odkaz alebo banner vyhľadávača a pristane na vašom webe.

05

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

SEO je marketingová disciplína zameraná na rastúcu viditeľnosť v organických (neplatených) výsledkoch vyhľadávačov. SEO nie je len o budovaní webových stránok vhodných pre vyhľadávače. Ide o to, aby vaše stránky boli lepšie pre ľudí. Existujú triky a postupy, ktoré môžeme použiť na zlepšenie výsledkov vo vyhľadávačoch.

Sme odborníci na digitálne služby v oblasti firemnej identity, web dizajnu, vývoja a online marketingu.