Cenník

01

Web Dizajn & Development

Webové stránky sa môžu značne líšiť v závislosti od úrovne dizajnu a funkčnosti, ktorú vaša konkrétna firma potrebuje. Vytvárame webové stránky v systéme WordPress, ktoré sú responzívne, elegantné, jedinečne navrhnuté, rýchle, ľahko prispôsobiteľné pre klientov a bezpečné.

Základná web stránka: 290 € jednorázova platba alebo 15 € mesačne.

Jednostránkový web alebo až 4 podstránky. Mnoho firiem nemá veľa obsahu na zdieľanie a nemusí potrebovať viac podstránok. V takýchto prípadoch môže byť základná webová stránka všetko, čo potrebujete.

Štandardná web stránka: 290 - 690 € jednorázová platba alebo 15 - 35 € mesačne.

Najčastejším typom webových stránok, ktoré vytvárame, sú weby s 5-50 podstránkami, ktoré fungujú ako online prezentácia služieb alebo produktov s niektorými ďalšími funkciami podľa špecifikácie projektu.

Pokročilá web stránka: 690+ € jednorázová platba alebo 35+ € mesačne.

Existujú niektoré webové stránky, ktoré jednoducho vyžadujú týždne plánovania, poradenstva, návrhu a implementácie funkcionality a databáz, vývoja a integrácie softvéru, zabezpečenia kvality a testovania.

E-shop: 600+ € jednorázová platba alebo 30+ € mesačne.

E-shop a jeho ceny sa môžu značne líšiť v závislosti od počtu produktov, integrácie so službami tretích strán a vlastných funkcií požadovaných pre obchod.

02

Firemná Identita

Ponúkame profesionálne služby firemného dizajnu, ktoré rozumejú vášmu podnikaniu a správne komunikujú hodnoty vašej spoločnosti potencionálnym klientom. Vzhľadom na to,  že rôzni klienti majú rozdielne potreby, ponúkame viac balíkov firemného dizajnu. Tie sa pohybujú od dizajnu samostatného loga až po dizajn manuál.

Dizajn Loga 50 €

Naše štandardné vyhotovenie obsahuje 2 počiatočné návrhy loga navrhnuté podľa vašej vízie, neobmedzené revízie loga, profesionálne súbory s logom, farebné, grayscale, čierne a biele verzie konečného loga.

Dizajn Sociálnych Médií 50 €

Dizajn profilových obrázkov a pozadí pre vaše sociálne siete.

Dizajn Firemných Materiálov 150 €

Hlavičkové papiere, vizitky, obálky, obaly na disky atď. Dodávame 2 počiatočné koncepty dizajnu firemných materiálov, neobmedzené revízie a profesionálne súbory vhodné aj na tlač.

Dizajn Manuál 150 €

Dizajn manuál je základným kameňom firemnej identity. Obsahuje definície jednotlivých častí firemného dizajnu, ako je logo, písmo, špecifikácia farebnej schémy. Dizajn manuál obsahuje pravidlá a odporúčania týkajúce sa spôsobu manipulácie s týmito časťami firemného dizajnu.

03

Online Marketing

Väčšina podnikov dnes používa aspoň jednu z online marketingových stratégií na svoje zviditeľnenie a propagáciu. Spolu nájdeme najlepšiu online marketingovú stratégiu pre vašu spoločnosť.

Copywriting Individuálne

S vašou pomocou sa dozvieme o vašej firme, vašich zákazníkoch, vašich hodnotách, cieľoch a vytvoríme texty, ktoré sú stručné, výstižné, jasné a dokonale prispôsobené vašej značke.

Optimalizácia Pre Vyhľadávače (SEO) Individuálne

Existujú triky a postupy, ktoré používame na zlepšenie výsledkov vo vyhľadávačoch.

Marketing Sociálnych Médií Individuálne

Najznámejšie sociálne médiá majú zabudované nástroje na analýzu údajov, ktoré umožňujú vašej spoločnosti sledovať štatistiky z reklamných kampaní. Zameriavame sa na kampane v sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Instagram.

PPC Online Kampaň Individuálne

Reklamy a kampane typu pay-per-click (PPC) sú hlavným spôsobom reklamy na internete. Kampaň PPC vám umožňuje presne určiť, na koho sa zamerať. Platíte iba za kliknutia na vaše stránky, ak osoba klikne na výsledok, odkaz alebo banner vyhľadávača a pristane na vašom webe.

Sme odborníci na multimediálne služby v oblasti firemnej identity, web dizajnu, vývoja a online marketingu.

SLUŽBY